75
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 1–12 із 16
Керамічний стіл TM-80 вера грей + сірий
12 825,00 ₴
| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | вера грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-80 каса вайт + сірий
12 825,00 ₴
| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-80 чорний онікс + чорний
12 825,00 ₴
| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Крісло “Фаусто” пудровий
16 875,00 ₴
| Вага | 28,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 28.7 |
| Колір | пудровий |
Обідній керамічний стіл TM-100 білий мармур + чорний
5 805,00 ₴
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 70 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 70 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Обідній керамічний стіл TM-100 калакатта грей + чорний
5 805,00 ₴
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 70 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | калакатта грей |
| Ширина, см | 70 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Обідній керамічний стіл TM-100 олімпо вайт + чорний
4 725,00 ₴
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 70 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | олімпо вайт |
| Ширина, см | 70 |
| Вид | нерозкладні |
Обідній керамічний стіл TM-100 ребекка грей + чорний
5 805,00 ₴
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 70 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | ребекка грей |
| Ширина, см | 70 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Поворотне крісло “Тіволі” теплий каштан
10 575,00 ₴
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 30 |
| Колір | теплий каштан |
| Характеристики | поворотні |
Стіл садовий обідній “Брайтон” ODT-35 дріфтвуд беж + білий дуб
9 225,00 ₴
| Вага | 33,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 33.85 |
| Колір | дріфтвуд беж + білий дуб |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Лечче” ODT-31 кремовий
22 455,00 ₴
| Вага | 34 кг |
|---|---|
| Розміри | 182 × 105,5 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 34 |
| Колір | кремовий |
| Ширина, см | 105.5 |
| Довжина, см | 182 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Орта” ODT-30 дріфтвуд грей + білий дуб
17 505,00 ₴
| Вага | 37,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 158 × 110 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 37.5 |
| Колір | дріфтвуд грей + білий дуб |
| Ширина, см | 110 |
| Довжина, см | 158 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














