Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–16 із 16
Стіл шпоноване МДФ Амбра TM-235 ясень + теплий пісок
15 255,00 ₴
| Вага | 46,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 46.30 |
| Колір | ясень |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Стіл шпоноване МДФ Нікколо TM-236 ясень + теплий пісок
17 775,00 ₴
| Вага | 53,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 53.30 |
| Колір | ясень |
| Ширина, см | 90 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стілець M-230 тапіока + кремовий
3 825,00 ₴
| Вага | 8,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.4 |
| Колір | тапіока |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-230 устричний + білий
3 825,00 ₴
| Вага | 8,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.4 |
| Колір | устричний |
| Характеристики | з підлокітниками |














