Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 1–12 із 18
Керамічний стіл TM-80 вера грей + сірий
12 825,00 ₴| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | вера грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-80 каса вайт + сірий
12 825,00 ₴| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-80 чорний онікс + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-84 калакатта мармур (сіра кераміка) + сірий
15 255,00 ₴| Вага | 47 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 47 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-84 каса вайт + сірий
15 255,00 ₴| Вага | 47 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 47 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 бардиліо лайт + сірий
15 705,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | бардиліо лайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 білий мармур + чорний
15 705,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 ребекка грей + сірий
12 555,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | ребекка грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 чорний онікс + чорний
12 555,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85-1 калакатта мармур + сірий
15 075,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 95 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 95 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87 білий мармур + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87 гріджіо латте + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | гріджіо латте |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














