фарбоване дерево
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 1–12 із 29
Керамічний стіл TM-76 вайт клауд + білий
13 455,00 ₴
| Вага | 57 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 57 |
| Колір | вайт клауд |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-76 голден сенд + теплий пісок
17 055,00 ₴
| Вага | 57 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 57 |
| Колір | голден сенд |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-76 калакатта мармур (сіра кераміка) + чорний
17 055,00 ₴
| Вага | 57 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 57 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-76 крема саббія + капучино
17 055,00 ₴
| Вага | 57 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 57 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-76 петра грей + чорний
17 055,00 ₴
| Вага | 57 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 57 |
| Колір | петра грей |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-76 чорний онікс + чорний
17 055,00 ₴
| Вага | 57 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 57 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-125 крема саббія + капучино
22 005,00 ₴
| Вага | 80,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 80.5 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-125 містік грей + капучино
22 005,00 ₴
| Вага | 80,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 80.5 |
| Колір | містік грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126 білий мармур + чорний
17 505,00 ₴
| Вага | 69,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 69.7 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126 калакатта мармур + сірий
17 505,00 ₴
| Вага | 69,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 69.7 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126-1 калакатта мармур + сірий
18 855,00 ₴
| Вага | 55,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 55.1 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126-1 крема саббія + капучино
18 855,00 ₴
| Вага | 55,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 55.1 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |














