Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 1–12 із 23
Стілець M-220 карамель + чорний
4 275,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | карамель |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-220 макадамія + капучино
4 275,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | макадамія |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-220 устричний + білий
3 375,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | устричний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-230 тапіока + кремовий
3 825,00 ₴
| Вага | 8,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.4 |
| Колір | тапіока |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-230 устричний + білий
3 825,00 ₴
| Вага | 8,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.4 |
| Колір | устричний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-234 натуральний льон + капучино
4 455,00 ₴
| Вага | 8,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 85,5 см |
| Висота, см | 85.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.7 |
| Колір | натуральний льон |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-234 холодний сірий + чорний
4 455,00 ₴
| Вага | 8,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 85,5 см |
| Висота, см | 85.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.7 |
| Колір | холодний сірий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-235 графіт + чорний
4 905,00 ₴
| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | графіт |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-235 папірус + капучино
4 905,00 ₴
| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | папірус |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-235 сірий агат + капучино
4 905,00 ₴
| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | сірий агат |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-235 сніжно-білий + білий
4 005,00 ₴
| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | сніжно-білий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 білий антік + білий
4 275,00 ₴
| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | білий антік |
| Характеристики | з підлокітниками |














