8
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 7 результатів
Стілець M-220 карамель + чорний
4 275,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | карамель |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-220 макадамія + капучино
4 275,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | макадамія |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-220 устричний + білий
3 375,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | устричний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-65 капучино велюр + чорний
3 105,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 86 см |
| Висота, см | 86 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | капучино |
Стілець M-65 коричневий велюр + чорний
4 005,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 86 см |
| Висота, см | 86 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | коричневий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-65 сірий велюр + чорний
3 105,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 86 см |
| Висота, см | 86 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-65 смарагдовий велюр + чорний
3 105,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 86 см |
| Висота, см | 86 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | смарагдовий |














