Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 7 результатів
Керамічний стіл TM-80 вера грей + сірий
12 825,00 ₴| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | вера грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-80 каса вайт + сірий
12 825,00 ₴| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-80 чорний онікс + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 53,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 53.3 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 айс грей + чорний
14 625,00 ₴| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | айс грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 білий мармур + чорний
14 625,00 ₴| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 травертін матовий + дуб
14 625,00 ₴| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (дуб) |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 чорний онікс + чорний
14 625,00 ₴| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














