60
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
Filter by price
Колір
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 1–12 із 20
Gola.Н60.85 під духовку, Еко 1 категорія
2 272,00 ₴ – 2 873,00 ₴Price range: 2 272,00 ₴ through 2 873,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
А60.20.1Д. Бар для пенала, Еко 1 категорія
23,00 ₴ – 2 583,00 ₴Price range: 23,00 ₴ through 2 583,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
В60.108.1Д, Еко 1 категорія
23,00 ₴ – 9 022,00 ₴Price range: 23,00 ₴ through 9 022,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
В60.53.1Д Бар, Еко 1 категорія
23,00 ₴ – 4 651,00 ₴Price range: 23,00 ₴ through 4 651,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
В60.72.1Д, Еко 1 категорія
23,00 ₴ – 5 889,00 ₴Price range: 23,00 ₴ through 5 889,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
В60.92.1Д, Еко 1 категорія
23,00 ₴ – 7 237,00 ₴Price range: 23,00 ₴ through 7 237,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Журнальний стіл Аврора C-310 винний
8 505,00 ₴
| Вага | 27,80 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 35 см |
| Висота, см | 35 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | глянцевий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 27.80 |
| Колір | винний |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | прямокутні |
Журнальний стіл Матео C-315 ясень
9 675,00 ₴
| Вага | 20,70 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 35 см |
| Висота, см | 35 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | шпоноване МДФ |
| Вага, кг | 20.70 |
| Колір | ясень |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | овальні |
Комод Д.60.1Д, ДСП глянець
0,00 ₴ – 6 122,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 6 122,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Комплект садових меблів “Саванна” ODS-3 білий пісок + кремовий
60 975,00 ₴
| Вага | 75 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 75 |
| Колір | білий пісок + кремовий |
| Ширина, см | 60 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | садові меблі |
Н60.82 под духовку, Еко 1 категорія
1 972,00 ₴ – 2 572,00 ₴Price range: 1 972,00 ₴ through 2 572,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару














