пружинний блок Боннель - пінополіуретан
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Наповнення
- ламелі - пінополіуретан 32
- ламелі - фанерний каркас (без матрацу) 11
- пінополіуретан 72
- поролон 28 щільності 1
- посилений пружинний блок 11 см типу Боннель - пінополіуретан 18
- посилений пружинний блок 11см типу Боннель 110
- пружина змійка - пінополіуретан 354
- пружина змійка - пінополіуретан - взаємозамінний кут 41
- пружина змійка - пінополіуретан (високоеластичний з підвищеною комфортністю) - взаємозамінний кут 7
- пружина змійка - пінополіуретан диван-кут 12
- пружина змійка - пінополіуретан підлокітник без механізму ніжка - дерево взаємозамінний кут 10
- пружинний блок Боннель - ламелі - пінополіуретан 21
- пружинний блок Боннель - ламелі взаємозамінний кут 10
- пружинний блок типу Боннель 40
- пружинний блок типу Боннель - пінополіуретан 24
- фанерний каркас - ламелі - без матрацу 1
- холофайбер 10
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 1–12 із 20
Benefit 19
12 874,77 ₴
| Розміри | 2,05 × 0,74 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.05 |
| Глибина | 0.98 |
| Висота: | 0.74 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Savanna nova 14 Dk. grey (Exim) + Max 22 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.37 |
Benefit 20
12 874,77 ₴
| Розміри | 2,05 × 0,74 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.05 |
| Глибина | 0.98 |
| Висота: | 0.74 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Savanna nova 03 brown (Exim) + Savanna nova caramel (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.37 |
Benefit 23
13 421,56 ₴
| Розміри | 1,92 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.92 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 10 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.42 |
Benefit 24
13 421,56 ₴
| Розміри | 1,92 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.92 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 04 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.42 |
Benefit 36
20 624,99 ₴
| Розміри | 2,38 × 0,81 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.38 |
| Глибина | 1.00 |
| Висота: | 0.81 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Crocus 23 (Exim) + Crocus 07 (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92х1.46 |
Benefit 41
13 421,56 ₴
| Розміри | 1,92 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.92 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 14 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.42 |
Benefit 60
21 063,48 ₴
| Розміри | 2,38 × 0,81 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.38 |
| Глибина | 1.00 |
| Висота: | 0.81 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 12 (CMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92х1.46 |
Benefit 72
13 446,66 ₴
| Розміри | 2,05 × 0,74 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.05 |
| Глибина | 0.98 |
| Висота: | 0.74 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Savanna nova 14 Dk. grey (Exim) + Твіст 18 (MebTex). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.37 |
Benefit 88
14 846,66 ₴
| Розміри | 1,99 × 0,89 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.99 |
| Глибина | 0.88 |
| Висота: | 0.89 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Balaton 96 (Exim) + Oceana Anthracite (Dekora Group). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.91х1.43 |
Benefit 89
14 293,26 ₴
| Розміри | 1,99 × 0,89 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.99 |
| Глибина | 0.88 |
| Висота: | 0.89 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Alaska 04 (Exim) + Doris 15 (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.91х1.43 |
диван Варна Бенефіт 88-89, тканина 0-5$
16 613,84 ₴
| Розміри | 1990 × 890 см |
|---|---|
| Колекція | Варна |
| ширина | 1990 |
| Глибина | 880 |
| Висота: | 890 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1910х1430 |
диван Варна Бенефіт 88-89, тканина 10,01-11$
23 277,07 ₴
| Розміри | 1990 × 890 см |
|---|---|
| Колекція | Варна |
| ширина | 1990 |
| Глибина | 880 |
| Висота: | 890 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1910х1430 |














