Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 1–12 із 17
Стілець M-125 мигдаль + кремовий
3 555,00 ₴| Вага | 8,77 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.77 |
| Колір | мигдаль |
Стілець M-125 чилі + кремовий
3 555,00 ₴| Вага | 8,77 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.77 |
| Колір | чилі |
Стілець M-220 карамель + чорний
4 275,00 ₴| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | карамель |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-220 макадамія + капучино
4 275,00 ₴| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | макадамія |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-220 устричний + білий
3 375,00 ₴| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | устричний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-238 клауд + білий
4 275,00 ₴| Вага | 7,21 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.21 |
| Колір | клауд |
Стілець M-242 кокосове молоко + чорний
5 355,00 ₴| Вага | 8,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.75 |
| Колір | кокосове молоко |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-242 туманний сірий + чорний
5 355,00 ₴| Вага | 8,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.75 |
| Колір | туманний сірий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-242 шоколадний + чорний
5 355,00 ₴| Вага | 8,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.75 |
| Колір | шоколадний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець поворотний R-165 попільний + чорний
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | попільний |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 прованс + білий
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | попільний |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-165 тофу + капучино
6 975,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | тофу |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |














