Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Журнальний стіл Вітторіо C-300 охра
7 155,00 ₴| Вага | 18,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 76,5 × 35 см |
| Висота, см | 35 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | глянцевий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 18.55 |
| Колір | охра |
| Ширина, см | 76.5 |
| Форма | трикутні |
Журнальний стіл Аврора C-310 винний
8 505,00 ₴| Вага | 27,80 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 35 см |
| Висота, см | 35 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | глянцевий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 27.80 |
| Колір | винний |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | прямокутні |
Журнальний стіл Ензо C-320 лагуна
8 325,00 ₴| Вага | 25,20 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 35 см |
| Висота, см | 35 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | глянцевий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 25.20 |
| Колір | лагуна |
| Ширина, см | 80 |
| Форма | квадратні |
Журнальний стіл Матео C-315 ясень
9 675,00 ₴| Вага | 20,70 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 35 см |
| Висота, см | 35 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | шпоноване МДФ |
| Вага, кг | 20.70 |
| Колір | ясень |
| Ширина, см | 60 |
| Форма | овальні |














