7.25
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 4 результатів
Стілець M-75 айворі + чорний
3 555,00 ₴
| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | айворі |
Стілець M-75 капучино + чорний
3 555,00 ₴
| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | капучино |
Стілець M-75 сірий + чорний
3 555,00 ₴
| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | сірий |
Стілець M-75 чорний + чорний
3 555,00 ₴
| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | чорний |














