Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Керамічний стіл TM-120 бардиліо лайт + бук
18 225,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (дуб) |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | бардиліо лайт |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-92 крема саббія + капучино
15 255,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Верона TML-1335 калакатта голд + чорний
22 005,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | калакатта голд |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Верона TML-1335 римський травертін + капучино
17 775,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | римський травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Стіл садовий обідній “Портофіно” ODT-25 дріфтвуд беж + айворі
16 155,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














