Filter by brand
- Comfort Mebli 7
- Matro 390
- Мікс Меблі 35
Filter by price
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 43
- KaпучиноKaпучино 4
- аврора голд 3
- айворі онікс 3
- айрон бронз 1
- айс грей 2
- айсберг 1
- АнтрацитАнтрацит 43
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра 1
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- бетон 2
- Бетон світлийБетон світлий 4
- Бетон темннийБетон темнний 4
- Біла АляскаБіла Аляска 43
- Біле деревоБіле дерево 43
- БілийБілий 2
- білий мармур 10
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- Вибір ДСПВибір ДСП 45
- винний 1
- вуд вейн 1
- голден вайт 1
- голден сенд 2
- грей травертін 2
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 3
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- дуб 2
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 43
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 43
- Дуб Евок скам'янілийДуб Евок скам'янілий 4
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 43
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 43
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 42
- Дуб Кремона ToppoДуб Кремона Toppo 2
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 39
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта грей 1
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- каса вайт 5
- каса голд 1
- КашемірКашемір 36
- клауді грей 3
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- кремовий 1
- лагуна 1
- лафаєт 1
- лоран блек 1
- містік грей 5
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 41
- НатуральнийНатуральний 1
- Натуральний+БілийНатуральний+Білий 4
- неро зебрано 1
- олімпо вайт 1
- охра 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- патагонія 2
- петра грей 3
- ребекка грей 4
- римський травертін 2
- СатинСатин 4
- сахара 3
- сендвейв 1
- сілвер рівер 3
- Сіра ГлинаСіра Глина 41
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- теплий пісок 3
- торонто браун 1
- травертін 4
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 41
- фенді блю 1
- чорний онікс 4
- Шиншила сіраШиншила сіра 4
- ясень 4
Висота
Бренд
- Comfort Mebli 7
- Matro 390
- Мікс Меблі 35
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 745–756 із 964
Стіл садовий обідній “Брайтон” ODT-35 дріфтвуд беж + білий дуб
9 225,00 ₴
| Вага | 33,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 33.85 |
| Колір | дріфтвуд беж + білий дуб |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Лечче” ODT-31 кремовий
22 455,00 ₴
| Вага | 34 кг |
|---|---|
| Розміри | 182 × 105,5 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 34 |
| Колір | кремовий |
| Ширина, см | 105.5 |
| Довжина, см | 182 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Орта” ODT-30 дріфтвуд грей + білий дуб
17 505,00 ₴
| Вага | 37,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 158 × 110 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 37.5 |
| Колір | дріфтвуд грей + білий дуб |
| Ширина, см | 110 |
| Довжина, см | 158 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Парма” ODT-20 дріфтвуд грей + айворі
13 725,00 ₴
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 100 |
Стіл садовий обідній “Портофіно” ODT-25 дріфтвуд беж + айворі
16 155,00 ₴
| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














