- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
Filter by price
Колір
- аврора голд 1
- айворі онікс 1
- айрон бронз 1
- айс грей 2
- айсберг 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- бетон 2
- білий мармур 9
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- вуд вейн 1
- голден вайт 1
- голден сенд 2
- грей травертін 2
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 2
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта грей 1
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- каса вайт 4
- каса голд 1
- клауді грей 3
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- кремовий 1
- лафаєт 1
- лоран блек 1
- містік грей 3
- НатуральнийНатуральний 1
- Натуральний+БілийНатуральний+Білий 4
- неро зебрано 1
- олімпо вайт 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- патагонія 2
- петра грей 2
- ребекка грей 4
- римський травертін 2
- сахара 3
- сендвейв 1
- сілвер рівер 1
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- теплий пісок 3
- торонто браун 1
- травертін 4
- фенді блю 1
- чорний онікс 4
- ясень 3
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 181–192 із 194
Стіл поліуретановий МДФ Марчелло TM-226 теплий пісок
20 655,00 ₴
| Вага | 55,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 55.6 |
| Колір | теплий пісок |
| Ширина, см | 100 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Брайтон” ODT-35 дріфтвуд беж + білий дуб
9 225,00 ₴
| Вага | 33,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 33.85 |
| Колір | дріфтвуд беж + білий дуб |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Лечче” ODT-31 кремовий
22 455,00 ₴
| Вага | 34 кг |
|---|---|
| Розміри | 182 × 105,5 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 34 |
| Колір | кремовий |
| Ширина, см | 105.5 |
| Довжина, см | 182 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Орта” ODT-30 дріфтвуд грей + білий дуб
17 505,00 ₴
| Вага | 37,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 158 × 110 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 37.5 |
| Колір | дріфтвуд грей + білий дуб |
| Ширина, см | 110 |
| Довжина, см | 158 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Портофіно” ODT-25 дріфтвуд беж + айворі
16 155,00 ₴
| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл шпоноване МДФ Амбра TM-235 ясень + теплий пісок
15 255,00 ₴
| Вага | 46,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 46.30 |
| Колір | ясень |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |














