- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Наповнення
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 121–132 із 290
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 11,01-12$
3 558,13 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 12,01-13$
3 700,77 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 13,01-14$
3 842,09 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 5,01-6$
2 711,52 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 6,01-7$
2 851,52 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 7,01-8$
2 992,84 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 8,01-9$
3 134,16 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Мегаполіс підлокітник (2 шт ), тканина 9,01-10$
3 276,81 ₴
| Розміри | 570 × 100 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 570 |
| Глибина | 300 |
| Висота: | 100 |
| Наповнення | пінополіуретан |
Модуль без підлокотників Рим
7 425,00 ₴
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 см |
| Висота, см | 68 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | пластик |
| Вага, кг | 23 |
| Колір | сріблясто-сірий |
| Форма | модульні |
Чилі боковина велика, тканина 0-5$
6 083,42 ₴
| Розміри | 320 × 420 см |
|---|---|
| Колекція | Чилі |
| ширина | 320 |
| Глибина | 1680 |
| Висота: | 420 |
| Наповнення | пінополіуретан |
| Механізм | з підйомним підлокітником |
Чилі боковина велика, тканина 10,01-11$
8 295,69 ₴
| Розміри | 320 × 420 см |
|---|---|
| Колекція | Чилі |
| ширина | 320 |
| Глибина | 1680 |
| Висота: | 420 |
| Наповнення | пінополіуретан |
| Механізм | з підйомним підлокітником |
Чилі боковина велика, тканина 11,01-12$
8 665,51 ₴
| Розміри | 320 × 420 см |
|---|---|
| Колекція | Чилі |
| ширина | 320 |
| Глибина | 1680 |
| Висота: | 420 |
| Наповнення | пінополіуретан |
| Механізм | з підйомним підлокітником |














