- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Наповнення
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 1–12 із 290
Безкаркасна модульна софа “Вірджинія” айворі
15 975,00 ₴| Вага | 53 кг |
|---|---|
| Розміри | 97 × 260 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 53 |
| Колір | айворі |
| Ширина, см | 260 |
| Довжина, см | 97 |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Дакота” перлинний беж
40 455,00 ₴| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 323 × 70 см |
| Висота, см | 70 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | перлинний беж |
| Довжина, см | 323 |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Орегон” сірий
28 755,00 ₴| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 322 × 72 см |
| Висота, см | 72 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 60 |
| Колір | сірий |
| Ширина, см | 322 |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Орегон” сірий
28 755,00 ₴| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 322 × 72 см |
| Висота, см | 72 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 60 |
| Колір | сірий |
| Ширина, см | 322 |
| Форма | модульні |
Комплект садових меблів “Белладжо” ODS-2 дріфтвуд грей + айворі
24 255,00 ₴| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 28 |
| Колір | дріфтвуд беж + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 66 |
| Матеріал ніжок | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
Комплект садових меблів “Капрі” ODS-1 дріфтвуд грей + айворі
37 305,00 ₴| Вага | 50 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 50 |
| Колір | дріфтвуд беж + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 66 |
| Матеріал ніжок | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
Комплект садових меблів “Саванна” ODS-3 білий пісок + кремовий
60 975,00 ₴| Вага | 75 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 75 |
| Колір | білий пісок + кремовий |
| Ширина, см | 60 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | садові меблі |
Комплект садових меблів “Тахо” ODS-4 світло-сірий + чорний
42 975,00 ₴| Вага | 45 кг |
|---|---|
| Розміри | 53,9 × 53,9 × 52 см |
| Висота, см | 52 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 45 |
| Колір | світло-сірий + чорний |
| Ширина, см | 53.9 |
| Довжина, см | 53.9 |
| Форма | квадратні |
| Вид | садові меблі |
Мегаполіс 2.4м Бенефіт 9-10, тканина 0-5$
40 161,67 ₴| Розміри | 2400 × 900 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 2400 |
| Глибина | 1820 |
| Висота: | 900 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2400х1300 |
Мегаполіс 2.4м Бенефіт 9-10, тканина 10,01-11$
50 228,50 ₴| Розміри | 2400 × 900 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 2400 |
| Глибина | 1820 |
| Висота: | 900 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2400х1300 |
Мегаполіс 2.4м Бенефіт 9-10, тканина 11,01-12$
51 907,19 ₴| Розміри | 2400 × 900 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 2400 |
| Глибина | 1820 |
| Висота: | 900 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2400х1300 |
Мегаполіс 2.4м Бенефіт 9-10, тканина 12,01-13$
53 585,87 ₴| Розміри | 2400 × 900 см |
|---|---|
| Колекція | Мегаполіс |
| ширина | 2400 |
| Глибина | 1820 |
| Висота: | 900 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2400х1300 |














