90
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
Filter by price
Колір
- айрон бронз 1
- айсберг 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра грей 1
- білий мармур 2
- венеція делікато 1
- голден вайт 1
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 1
- іджео беж 1
- калакатта голд 1
- калакатта мармур 1
- каса голд 1
- клауді грей 2
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 2
- крема саббія 1
- лафаєт 1
- містік грей 2
- п'єр блек 1
- панда вайт 1
- патагонія 2
- сахара 3
- торонто браун 1
- ясень 1
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 25–36 із 38
Керамічний стіл Тіціано TML-1150 делікато грей + білий
25 605,00 ₴| Вага | 93 кг |
|---|---|
| Розміри | 170 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 93 |
| Колір | делікато грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 170 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тревізо TML-1350 сахара + бежевий
27 675,00 ₴| Вага | 81 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 81 |
| Колір | сахара |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Феліче TML-1000 грей шторм + чорний
45 855,00 ₴| Вага | 142 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 142 |
| Колір | грей шторм |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Феліче TML-1000 сахара + бежевий
45 855,00 ₴| Вага | 142 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 142 |
| Колір | сахара |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Феліче TML-1000-1 клауді грей + чорний
36 675,00 ₴| Вага | 112 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 112 |
| Колір | клауді грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Чезаре TML-1100 патагонія + чорний
30 555,00 ₴| Вага | 112,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 112.30 |
| Колір | патагонія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Н90х90.82.1Д. кут. Мийка, Еко 1 категорія
23,00 ₴ – 5 800,00 ₴Price range: 23,00 ₴ through 5 800,00 ₴
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Стіл з HPL поверхнею Латіна TML-1405 торонто браун + чорний
40 005,00 ₴| Вага | 139,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 139.50 |
| Колір | торонто браун |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Латіна TML-1405-1 гріджіо альпа + бежевий
36 405,00 ₴| Вага | 114,80 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 114.80 |
| Колір | гріджіо альпа |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Ріміні TML-1410 б’янко аворіо + бежевий
40 005,00 ₴| Вага | 121,70 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 121.70 |
| Колір | б’янко аворіо |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл садовий обідній “Брайтон” ODT-35 дріфтвуд беж + білий дуб
9 225,00 ₴| Вага | 33,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 33.85 |
| Колір | дріфтвуд беж + білий дуб |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Портофіно” ODT-25 дріфтвуд беж + айворі
16 155,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














