Filter by brand
Filter by price
Колір
- айрон бронз 1
- айсберг 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра грей 1
- білий мармур 2
- венеція делікато 1
- голден вайт 1
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 1
- іджео беж 1
- калакатта голд 1
- калакатта мармур 1
- каса голд 1
- клауді грей 2
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 2
- крема саббія 1
- лафаєт 1
- містік грей 2
- п'єр блек 1
- панда вайт 1
- патагонія 2
- сахара 3
- торонто браун 1
- ясень 1
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 1–12 із 38
Керамічний стіл TM-125 крема саббія + капучино
22 005,00 ₴| Вага | 80,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 80.5 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-125 містік грей + капучино
22 005,00 ₴| Вага | 80,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 80.5 |
| Колір | містік грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126 білий мармур + чорний
17 505,00 ₴| Вага | 69,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 69.7 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126 калакатта мармур + сірий
17 505,00 ₴| Вага | 69,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 69.7 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-98 б’янко каррара грей + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 75,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 75.6 |
| Колір | б’янко карарра грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-98 білий мармур + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 75,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 75.6 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-98 панда вайт + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 75,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 75.6 |
| Колір | панда вайт |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Еліо TML-990 крема делікато + чорний
39 825,00 ₴| Вага | 105,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 105.5 |
| Колір | крема делікато |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Еліо TML-990 сахара + бежевий
45 675,00 ₴| Вага | 144 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 144 |
| Колір | сахара |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Лунаріо TML-1321 лафаєт + айворі
36 675,00 ₴| Вага | 111,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 111.3 |
| Колір | лафаєт |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Нардо TML-1270 клауді грей + чорний
31 725,00 ₴| Вага | 113,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 113.5 |
| Колір | клауді грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Нардо TML-1270 крема марфіль + бежевий
31 725,00 ₴| Вага | 113,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 113.5 |
| Колір | крема марфіль |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














