з підлокітниками
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–23 із 23
Стілець M-240 ігуана + чорний
4 275,00 ₴
| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | ігуана |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 мигдаль + капучино
4 275,00 ₴
| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | мигдаль |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 сивий + білий
4 275,00 ₴
| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | сивий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 чорний + чорний
4 275,00 ₴
| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | чорний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-242 кокосове молоко + чорний
5 355,00 ₴
| Вага | 8,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.75 |
| Колір | кокосове молоко |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-242 туманний сірий + чорний
5 355,00 ₴
| Вага | 8,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.75 |
| Колір | туманний сірий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-242 шоколадний + чорний
5 355,00 ₴
| Вага | 8,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.75 |
| Колір | шоколадний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-65 коричневий велюр + чорний
4 005,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 86 см |
| Висота, см | 86 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | коричневий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-65 сірий велюр + чорний
3 105,00 ₴
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 86 см |
| Висота, см | 86 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-90 сірий + чорний
5 805,00 ₴
| Вага | 8,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 77,5 см |
| Висота, см | 77.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.8 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-90 теракотовий + чорний
5 805,00 ₴
| Вага | 8,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 77,5 см |
| Висота, см | 77.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.8 |
| Колір | теракотовий |
| Характеристики | з підлокітниками |














