овальні
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–20 із 20
Керамічний стіл Верона TML-1335 римський травертін + капучино
17 775,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | римський травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тереза TML-1260 грей травертін + чорний
64 125,00 ₴| Вага | 131,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 131.50 |
| Колір | грей травертін |
| Ширина, см | 100 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл МДФ з матовим мікроцементним покриттям Бастіано TM-225 бетон
27 405,00 ₴| Вага | 87,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | МДФ з матовим мікроцементним покриттям |
| Вага, кг | 87.55 |
| Колір | бетон |
| Ширина, см | 100 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл МДФ з матовим мікроцементним покриттям Кліо TM-220 бетон
26 055,00 ₴| Вага | 91,10 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | МДФ з матовим мікроцементним покриттям |
| Вага, кг | 91.10 |
| Колір | бетон |
| Ширина, см | 100 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Орта” ODT-30 дріфтвуд грей + білий дуб
17 505,00 ₴| Вага | 37,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 158 × 110 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 37.5 |
| Колір | дріфтвуд грей + білий дуб |
| Ширина, см | 110 |
| Довжина, см | 158 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Портофіно” ODT-25 дріфтвуд беж + айворі
16 155,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл шпоноване МДФ Нікколо TM-236 ясень + теплий пісок
17 775,00 ₴| Вага | 53,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 53.30 |
| Колір | ясень |
| Ширина, см | 90 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
ТВ-тумба “Лунаріо” айворі онікс + айворі
29 925,00 ₴| Вага | 79,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 45 × 47 см |
| Висота, см | 47 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 79.7 |
| Колір | айворі онікс |
| Ширина, см | 45 |
| Форма | овальні |














