потребує складання
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Колір
- аврора голд 6
- айворі 6
- айворі онікс 6
- айрон бронз 1
- айс грей 2
- айсберг 1
- АнтрацитАнтрацит 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра 2
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- бежевий 1
- бежевий льон 2
- бетон 2
- бізе 1
- БілийБілий 2
- білий антік 1
- білий мармур 11
- блакитний топаз 1
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- винний 1
- вуд вейн 1
- гавана 2
- гірчичний 2
- голден вайт 1
- голден сенд 2
- граніт 1
- графіт 1
- графітовий 1
- грей травертін 2
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 3
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- дуб 2
- зелений мох 2
- ігуана 1
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- індіго 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта грей 1
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- капучино 22
- карамель 1
- каса вайт 5
- каса голд 1
- клауд 1
- клауді грей 3
- кокосове молоко 1
- коричневий 4
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- кремовий 1
- кремовий штіль 1
- лагуна 1
- латте 1
- лафаєт 1
- лоран блек 1
- льон 1
- м'ятний 2
- макадамія 1
- маршмеллоу 1
- меренга 1
- мигдаль 1
- містік грей 5
- мокко 1
- молочна хмара 1
- мох 1
- НатуральнийНатуральний 1
- натуральний льон 1
- неро зебрано 1
- неро маркіна 1
- оксфорд 1
- олімпо вайт 1
- охра 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- папірус 1
- патагонія 2
- перлинний беж 1
- перлинний нюд 1
- перлинний тауп 1
- петра грей 3
- полярна ніч 1
- попільний 3
- ребекка грей 4
- римський травертін 2
- ройбуш 1
- саванна 1
- сандал 1
- сахара 3
- світло-сірий 2
- сендвейв 1
- сивий 2
- сілвер рівер 5
- сільвер рівер 1
- сірий 22
- сірий агат 1
- сірий маренго 1
- смарагдовий 5
- сніжно-білий 1
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- тапіока 1
- тауп 2
- темний графіт 1
- темно-сірий 4
- теплий базальт 1
- теплий пісок 3
- теракотовий 1
- торонто браун 1
- тофу 1
- трав'яний 1
- травертін 4
- туманний сірий 1
- устричний 3
- фенді блю 1
- форест 1
- френч ваніль 2
- холодний сірий 1
- чорний 11
- чорний онікс 4
- чорнильно-синій 1
- шоколадний 1
- ясень 4
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 49–60 із 299
Керамічний стіл TM-87 білий мармур + чорний
15 255,00 ₴
| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87 гріджіо латте + чорний
15 255,00 ₴
| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | гріджіо латте |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 айс грей + чорний
14 625,00 ₴
| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | айс грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 білий мармур + чорний
14 625,00 ₴
| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 травертін матовий + дуб
14 625,00 ₴
| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (дуб) |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87-1 чорний онікс + чорний
14 625,00 ₴
| Вага | 42 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 42 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 90 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-88-1 вайт клауд + чорний
18 225,00 ₴
| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | вайт клауд |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-88-1 ребекка грей + чорний
18 225,00 ₴
| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | ребекка грей |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-89 калакатта мармур (сіра кераміка) + чорний
17 775,00 ₴
| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-89 каса вайт + чорний
17 775,00 ₴
| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-89 травертін + дуб
20 655,00 ₴
| Вага | 65 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (дуб) |
| Вага, кг | 65 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-92 крема саббія + капучино
15 255,00 ₴
| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














