оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево
Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 2 результатів
Стіл садовий обідній “Брайтон” ODT-35 дріфтвуд беж + білий дуб
9 225,00 ₴
| Вага | 33,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 33.85 |
| Колір | дріфтвуд беж + білий дуб |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 150 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | нерозкладні |
Стіл садовий обідній “Орта” ODT-30 дріфтвуд грей + білий дуб
17 505,00 ₴
| Вага | 37,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 158 × 110 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
| Вага, кг | 37.5 |
| Колір | дріфтвуд грей + білий дуб |
| Ширина, см | 110 |
| Довжина, см | 158 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














