Бренд
- Мікс Меблі 58
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 25–36 із 58
Стілець Крокус чорний / мікрофібра капучіно
2 522,00 ₴| Вага | 5,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 57 × 80 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 80 см |
| Вага | 5,6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Крокус чорний / мікрофібра сірий кварц
2 522,00 ₴| Вага | 5,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 57 × 80 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 80 см |
| Вага | 5,6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Марс чорний/велюр мокрий пісок
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Марс чорний/велюр сірий
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Марс, чорний/ тканина сіра
1 482,00 ₴| Вага | 5,100 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 5,100 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр бежевий
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр зелений
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр синій
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр сірий
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос чорний/ велюр тобакко
1 807,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Ментос-G чорний/ тканина бежева
1 298,70 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Некст, чорний/велюр мокрий пісок
1 807,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














