Чорний
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Показано 1–12 із 58
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/ велюр аквамарин
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 570 |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Висота, см | 870 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/велюр оливковий
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Бетті XS-1087, (140*80), чорний
4 472,00 ₴| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1400 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1400 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Довжина, см | 140 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, чорний (скло)
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Чорний |
| Довжина, см | 1100 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
| ширина | 700 |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, чорний (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Чорний |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ сірий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Сірий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ чорний мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Чорний матовий мрамор |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Лагуна, 120(+40)*80, чорний/штучний шпон MDF
11 596,00 ₴| Вага | 38 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 38 кг |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Метрополь, (160*90), чорний/штучний шпон MDF
7 696,00 ₴| Вага | 24 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 160 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 24 кг |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Авері чорний/велюр зелений Bluvel-78
1 742,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Авері чорний/велюр мокрий пісок Bluvel-40
1 742,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














