Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Керамічний стіл Квінто TM-300 голден сенд + дуб
13 725,00 ₴| Вага | 58,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | ламіноване МДФ |
| Вага, кг | 58.1 |
| Колір | голден сенд |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Керамічний стіл Ноемі TML-996 вествуд + чорний
35 505,00 ₴| Вага | 108,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 108.5 |
| Колір | вествуд |
| Форма | круглі |
| Вид | розкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Стіл круглий поліуретановий МДФ TM-200 теплий пісок
15 075,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | теплий пісок |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Стіл шпоноване МДФ Амбра TM-235 ясень + теплий пісок
15 255,00 ₴| Вага | 46,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 46.30 |
| Колір | ясень |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Стіл шпоноване МДФ Естер TM-230 ясень
18 225,00 ₴| Вага | 47,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | шпоноване МДФ |
| Вага, кг | 47.85 |
| Колір | ясень |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |














