Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Керамічний стіл TM-126-1 калакатта мармур + сірий
18 855,00 ₴
| Вага | 55,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 55.1 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-126-1 крема саббія + капучино
18 855,00 ₴
| Вага | 55,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 55.1 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Сорренто TML-1301 голден вайт + капучино
25 605,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | голден вайт |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Консоль “Тео” б’янко карарра + чорний
5 175,00 ₴
| Вага | 34,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 45 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 34.5 |
| Колір | б’янко карарра |
| Ширина, см | 45 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | прямокутні |














