120
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–23 із 23
Керамічний стіл TM-98-1 білий мармур + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 63,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 63.4 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-98-1 панда вайт + чорний
12 825,00 ₴| Вага | 63,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 63.4 |
| Колір | панда вайт |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Комо TML-1306 статуаріо анго + бежевий
30 555,00 ₴| Вага | 97,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований МДФ + фарбований метал |
| Вага, кг | 97.7 |
| Колір | статуаріо анго |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Лунаріо TML-1322 клауді грей + айворі
33 525,00 ₴| Вага | 87,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 87.8 |
| Колір | клауді грей |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Лунаріо TML-1322 крема марфіль + капучино
33 525,00 ₴| Вага | 87,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 87.8 |
| Колір | крема марфіль |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тревізо TML-1350-1 калакатта вінтаж + бежевий
26 055,00 ₴| Вага | 73 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 73 |
| Колір | калакатта вінтаж |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Комплект садових меблів “Саванна” ODS-3 білий пісок + кремовий
60 975,00 ₴| Вага | 75 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 75 |
| Колір | білий пісок + кремовий |
| Ширина, см | 60 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | садові меблі |
Консоль “Бруно” білий мармур + чорний
12 105,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 40 × 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 40 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
Консоль “Бруно” неро маркіна + чорний
12 105,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 40 × 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | неро маркіна |
| Ширина, см | 40 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
Стіл з HPL поверхнею Бассано TML-1415 фенді блю + чорний
26 055,00 ₴| Вага | 76,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 76.50 |
| Колір | фенді блю |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл з HPL поверхнею Кортіна TML-1400 суперіор вайт + білий
30 375,00 ₴| Вага | 97,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 97.7 |
| Колір | суперіор вайт |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














