Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Комплект садових меблів “Белладжо” ODS-2 дріфтвуд грей + айворі
24 255,00 ₴
| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 28 |
| Колір | дріфтвуд беж + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 66 |
| Матеріал ніжок | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
Комплект садових меблів “Капрі” ODS-1 дріфтвуд грей + айворі
37 305,00 ₴
| Вага | 50 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 50 |
| Колір | дріфтвуд беж + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 66 |
| Матеріал ніжок | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
Комплект садових меблів “Саванна” ODS-3 білий пісок + кремовий
60 975,00 ₴
| Вага | 75 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 60 × 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований алюміній |
| Вага, кг | 75 |
| Колір | білий пісок + кремовий |
| Ширина, см | 60 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | садові меблі |














