нерозкладні
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
- Мікс Меблі 22
Filter by price
Колір
- айс грей 1
- бетон 2
- БілийБілий 1
- білий мармур 2
- вуд вейн 1
- голден сенд 1
- грей травертін 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 2
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- калакатта грей 1
- каса вайт 1
- кремовий 1
- лоран блек 1
- містік грей 1
- НатуральнийНатуральний 1
- Натуральний+БілийНатуральний+Білий 4
- олімпо вайт 1
- петра грей 1
- ребекка грей 2
- сендвейв 1
- теплий пісок 3
- ясень 3
Показано 49–50 із 50
Стіл шпоноване МДФ Естер TM-230 ясень
18 225,00 ₴
| Вага | 47,85 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | шпоноване МДФ |
| Вага, кг | 47.85 |
| Колір | ясень |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Стіл шпоноване МДФ Нікколо TM-236 ясень + теплий пісок
17 775,00 ₴
| Вага | 53,30 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 75 см |
| Висота, см | 75 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 53.30 |
| Колір | ясень |
| Ширина, см | 90 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














