Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Керамічний стіл TM-87 білий мармур + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87 гріджіо латте + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | гріджіо латте |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл круглий поліуретановий МДФ TM-200 теплий пісок
15 075,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | теплий пісок |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 120 |
Стіл круглий поліуретановий МДФ TM-200-1 теплий пісок
13 725,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | теплий пісок |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 90 |














