Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Журнальний стіл “Арно” сілвер рівер + айворі
8 955,00 ₴| Вага | 35,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 65 × 40 см |
| Висота, см | 40 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 35.4 |
| Колір | сілвер рівер |
| Ширина, см | 65 |
| Форма | прямокутні |
Журнальний стіл “Крістіано” аврора голд + бежевий
13 905,00 ₴| Вага | 39 кг |
|---|---|
| Розміри | 65 × 42 см |
| Висота, см | 42 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 39 |
| Колір | аврора голд |
| Ширина, см | 65 |
| Форма | прямокутні |
Журнальний стіл “Лунаріо” айворі онікс + айворі
13 905,00 ₴| Вага | 37 кг |
|---|---|
| Розміри | 65 × 40 см |
| Висота, см | 40 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 37 |
| Колір | айворі онікс |
| Ширина, см | 65 |
| Форма | прямокутні |














