Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Буфет “Арно” сілвер рівер + айворі
18 405,00 ₴| Вага | 132 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 81 см |
| Висота, см | 81 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 132 |
| Колір | сільвер рівер |
| Ширина, см | 44 |
| Форма | прямокутні |
Буфет “Крістіано” аврора голд + бежевий
18 405,00 ₴| Вага | 108,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 81 см |
| Висота, см | 81 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 108.6 |
| Колір | аврора голд |
| Ширина, см | 44 |
| Форма | прямокутні |
ТВ-тумба “Арно” сілвер рівер + айворі
21 825,00 ₴| Вага | 101 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 48 см |
| Висота, см | 48 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 101 |
| Колір | сілвер рівер |
| Ширина, см | 44 |
| Форма | прямокутні |
ТВ-тумба “Крістіано” аврора голд + бежевий
28 125,00 ₴| Вага | 74,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 44 × 48 см |
| Висота, см | 48 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74.6 |
| Колір | аврора голд |
| Ширина, см | 44 |
| Форма | прямокутні |














