Відображаються усі з 3 результатів
Комод 1 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 412 / 612 / 812 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 4 шт |
Комод 2 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 8 шт |
Комод 3 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 4 шт |














