Бренд
- Matro 3
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Комод 1 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 412 / 612 / 812 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 4 шт |
Комод 2 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 8 шт |
Комод 3 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 4 шт |














