Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 9 результатів
Безкаркасна модульна софа “Вірджинія” айворі
15 975,00 ₴
Безкаркасне крісло “Аляска” полярна ніч
6 705,00 ₴
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | полярна ніч |
| Форма | модульні |
Безкаркасне крісло “Техас” зелений мох
6 975,00 ₴
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 15 |
| Колір | зелений мох |
| Форма | модульні |
Безкаркасне крісло “Техас” тауп
6 975,00 ₴
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 15 |
| Колір | тауп |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Дакота” перлинний беж
40 455,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 323 × 70 см |
| Висота, см | 70 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | перлинний беж |
| Довжина, см | 323 |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Орегон” сірий
28 755,00 ₴
Безкаркасний модульний диван “Орегон” сірий
28 755,00 ₴
Модуль без підлокотників Рим
7 425,00 ₴
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 см |
| Висота, см | 68 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | пластик |
| Вага, кг | 23 |
| Колір | сріблясто-сірий |
| Форма | модульні |
Шезлонг Рим
9 675,00 ₴
| Вага | 14 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 см |
| Висота, см | 68 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | пластик |
| Вага, кг | 14 |
| Колір | сріблясто-сірий |
| Форма | модульні |














