модульні
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 9 результатів
Безкаркасна модульна софа “Вірджинія” айворі
15 975,00 ₴
Безкаркасне крісло “Аляска” полярна ніч
6 705,00 ₴
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 20 |
| Колір | полярна ніч |
| Форма | модульні |
Безкаркасне крісло “Техас” зелений мох
6 975,00 ₴
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 15 |
| Колір | зелений мох |
| Форма | модульні |
Безкаркасне крісло “Техас” тауп
6 975,00 ₴
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 15 |
| Колір | тауп |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Дакота” перлинний беж
40 455,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 323 × 70 см |
| Висота, см | 70 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | перлинний беж |
| Довжина, см | 323 |
| Форма | модульні |
Безкаркасний модульний диван “Орегон” сірий
28 755,00 ₴
Безкаркасний модульний диван “Орегон” сірий
28 755,00 ₴
Модуль без підлокотників Рим
7 425,00 ₴
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 см |
| Висота, см | 68 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | пластик |
| Вага, кг | 23 |
| Колір | сріблясто-сірий |
| Форма | модульні |
Шезлонг Рим
9 675,00 ₴
| Вага | 14 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 см |
| Висота, см | 68 |
| Складання | не потребує складання |
| Матеріал основи | пластик |
| Вага, кг | 14 |
| Колір | сріблясто-сірий |
| Форма | модульні |














