фарбований метал (імітація дубу)
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 2 результатів
Стілець M-76 попільний + дуб
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал (імітація дубу) |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | попільний |
Стілець M-76 тауп + дуб
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал (імітація дубу) |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | тауп |














