Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано один результат
Стіл Танго XS-1329 (120+70)
3 822,00 ₴| Вага | 16 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 16 кг |
| Колір Столешня | МДФ кашироване бумагою |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |














