Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано один результат
Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
4 212,00 ₴| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 28 |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |














