1100
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 1–12 із 40
Банкетка з полкою Сієста 1100, біла/сіра тканина
3 692,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Банкетка з полкою Сієста 1100, т.горіх/бежева ткан
3 692,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Банкетка Сієста 1100, т.горіх/бежева ткан
3 315,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Банкетка Сієста New 1100, т.горіх/Німфа 1а
2 366,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Комплект Бродвей (1+4) Венге-шоколад DARK CAPUCINO
9 945,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Комплект Бродвей (1+4) Тем.горіх DARK WALNUT
9 945,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Комплект Бруклін (1+4) Венге-шоколад DARK CAPUCINO
8 996,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Комплект Бруклін (1+4) Тем.горіх DARK WALNUT
8 996,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/сірі ноги
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 1100 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 110 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |














