Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, кавовий (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Кавовий |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, сірий (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Сірий |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, чорний (скло)
7 046,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Чорний |
| Довжина, см | 800 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 650 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |














