Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Керамічний стіл Беатріче TML-995 тайгер травертін + коричневий
56 925,00 ₴
| Вага | 174 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 174 |
| Колір | тайгер травертін |
| Ширина, см | 100 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Лунаріо TML-1320 айворі онікс + айворі
45 855,00 ₴
| Вага | 132,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 95 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 132.4 |
| Колір | айворі онікс |
| Ширина, см | 95 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 венеція делікато + капучино
28 125,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | венеція делікато |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний
22 725,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | патагонія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Стіл садовий обідній “Портофіно” ODT-25 дріфтвуд беж + айворі
16 155,00 ₴
| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 73 см |
| Висота, см | 73 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | дріфтвуд грей + айворі |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |














