Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 10 результатів
Керамічний стіл TM-84 калакатта мармур (сіра кераміка) + сірий
15 255,00 ₴| Вага | 47 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 47 |
| Колір | калакатта мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-84 каса вайт + сірий
15 255,00 ₴| Вага | 47 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 47 |
| Колір | каса вайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 бардиліо лайт + сірий
15 705,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | бардиліо лайт |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 білий мармур + чорний
15 705,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 ребекка грей + сірий
12 555,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | ребекка грей |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-85 чорний онікс + чорний
12 555,00 ₴| Вага | 43,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 43.6 |
| Колір | чорний онікс |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | овальні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87 білий мармур + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-87 гріджіо латте + чорний
15 255,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | гріджіо латте |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-92 крема саббія + капучино
15 255,00 ₴| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 56 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл TM-93 крема саббія + капучино
17 955,00 ₴| Вага | 60,10 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбоване дерево |
| Вага, кг | 60.10 |
| Колір | крема саббія |
| Ширина, см | 75 |
| Довжина, см | 110 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














