87
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 6 результатів
Стілець M-70 айворі + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | айворі |
Стілець M-70 мокко + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | мокко |
Стілець M-70 сірий + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | сірий |
Стілець M-71 айворі + чорний
2 655,00 ₴| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | айворі |
Стілець M-71 гірчичний + чорний
2 655,00 ₴| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | гірчичний |
Стілець M-71 сірий + чорний
2 655,00 ₴| Вага | 6,75 кг |
|---|---|
| Розміри | 87 см |
| Висота, см | 87 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6.75 |
| Колір | сірий |














