Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Стіл Бетті XS-1087, (140*80), чорний
4 472,00 ₴| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1400 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1400 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Довжина, см | 140 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/сірі ноги
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 1100 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 110 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Джин XS-1298, (D=100), термодрук
7 176,00 ₴| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1000 × 1000 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1000 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 100 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 100 см |
| Матеріал ніжок | Метал з термодруком структури деревини |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
4 212,00 ₴| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 28 |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |














