Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 8 результатів
Стілець Ембер-L, білий/велюр світло-сірий
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Білий |
Стілець Ембер-L, термо/велюр світло-сірий
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 430 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 43 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Термодрук |
| ширина | 430 |
Стілець Ембер-L, чорний/ велюр темно-сірий
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Квест, чорний / велюр темно-зелений
1 677,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Квест, чорний / велюр темно-синій
1 677,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Квест, чорний/велюр сірий
1 677,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Немо, чорний/ тканина сіра
1 625,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Нота, чорний/ шоколад G062-07
1 586,00 ₴| Вага | 4,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 490 × 43 × 86 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 490 |
| Висота: | 86 см |
| Вага | 4,3 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 860 |
| Ширина, см | 430 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














