4 кг
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 7 результатів
Стілець Айс, чорний/велюр сірий
1 235,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 41 × 98 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 98 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Прадо білий/ велюр пудровий
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Білий |
Стілець Прадо чорний, велюр карі
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Прадо чорний/ велюр аквамарин
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Прадо чорний/ велюр мокрий пісок
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Прадо чорний/ велюр олива
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 500 × 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 500 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 490 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Прадо чорний/ велюр сірий
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 500 × 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 500 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 490 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














