Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), білий
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), термодрук
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 1200 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Метал з термодруком структури деревини |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, бетон сірий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, білий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |














