Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Стілець поворотний R-160 графітовий твід + чорний
4 275,00 ₴
| Вага | 9,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85,5 см |
| Висота, см | 85.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.55 |
| Колір | графітовий |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-160 френч ваніль + капучино
6 075,00 ₴
| Вага | 9,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85,5 см |
| Висота, см | 85.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.55 |
| Колір | френч ваніль |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |














